Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
2019 All-SWC Boys Indoor Track
First Team  
Christ N'Dabian Bunnell
Baruch Goodman Weston
Tobey Bill Weston
Aidan Kyle Weston
Matt Scott Weston
Blake Braun Weston
Matt Lagana Weston
Kevin Crowley Weston
Andrew Oleynick Weston
George Oleynick Weston
Neil Kaeslin Weston
Jeremy Saluzzi Joel Barlow
Eli Nahom New Milford
Aidan McShane Masuk
Steven Lee Masuk
Christopher Tillotson Masuk
Conor Mahony Masuk
Dyaln Torok Masuk
Matthew Resnick Masuk
David Murphy New Fairfield
Spencer Brown Immaculate
   
Second Team  
Jerold Lambert New Fairfield
Jadon Parris Brookfield
Karl Henke Brookfield
Seth Quattro Brookfield
Schyler Parris Brookfield
James Sullivan Immaculate
Drew Mitchell Immaculate
Parker McKenzie Immaculate
Ryan McNerney Immaculate
Allen Riego De Dios Immaculate
Adam Aponte Bethel
Dean Pallas Bethel
John Cassol Weston
Vaughn Campos Weston
Jonathan Tarbet New Milford
Andre Vial New Milford
Luke Chastain New Milford
Jesse Meadows III New Milford
Jesone Khantikone Bunnell
   
Honorable Mention  
Alex Mosley Bunnell
Aidan Markward Pomperaug
Max Bueno Pomperaug
Mark Christino Pomperaug
Ryan Karp Pomperaug
Jason Golembeski New Milford
Garred Farrell New Milford
Matthew Bouzakis New Milford
James Day New Milford
Elliott Metviner Weston
Matt Bigelow Weston
Daniel Finck Brookfield
Jonathan Bell Bethel
Brad Bornn Bethel
Shawn Sato Bethel
Justin Halmose Newtown
Evan Hildenbrand Newtown
Matthew Sortino Newtown
Nicholas Jacobs Newtown
 
2018 All-SWC Boys Indoor Track
First Team
Christ N'Dabian, Bunnell
Ramsley Exantus, Bunnell
Jonathan Cineus, Bunnell
Elijah Henry, Bunnell
Anthony Golino, New Fairfield
Kory Rautter, New Fairfield
Bobby Williams, New Fairfield
Jerold Lambert, New Fairfield
Tim Lautenbach, Weston
Baruch Goodman, Weston
Matt Scott, Weston
Kevin Stankiewicz, Weston
Jack Weiss, Weston
Charles Osborne, New Milford
Eli Nahom, New Milford
Matt Bouzakis, New Milford
Andre Vial, New Milford
Chase Schuster, New Milford
Zack Matson, New Milford
Khaled Elmady, Brookfield
Zachary Crebbin, Newtown
 
Second Team
Conor Mahony, Masuk
Matthew Machan, Masuk
Christopher Tillotson, Masuk
Maxwell Mastrorocco, Masuk
Pascal Hawkins, Weston
Ryan Werner, Weston
Matt Lagana, Weston
Tobey Bill, Weston
Brett Deri, Newtown
Christian Lestik, Newtown
Aiden Jasinski, Newtown
Matthew Christe, Immaculate
Dominick Curra, Immaculate
Spencer Brown, Immaculate
Luke Chastain, New Milford
Michael Tarby, New Milford
Jacob Meadows, New Milford
Tyler Davis, Bethel
Brian Ridzik, Bethel
Brett Schuett, Bethel
Brad Bornn, Bethel
 
Honorable Mention
Sean Connolly, Immaculate
Ryan McNerney, Immaculate
Patrick Cropsey, Immaculate
Parker McKenzie, Immaculate
Connor McNerney, Immaculate
Noah Schmidt, Immaculate
Brian Kennedy, Weston
Oliver Zych, Weston
Sam Chicha, Weston
Michael Meehan, Bethel